MISCELLANEOUS / Toys / Plåtleksak 11105054
*
nr 1110 5054
Plåtleksak
Helikopter, mekanisk, märkt "Alps Made in Japan", length: 28 cm, rörligt motorblad,
Helikopter, mekanisk, märkt "Alps Made in Japan", längd: 28 cm, rörligt motorblad
Estimate:
500
Sold:
SEK 400
Auction date:
Monday May 22 2017
at 18:37:19
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/5 18:18:27
1
Vinnande bud
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helikopter leksaker mekanisk plåtleksak rörligt motorblad
-
7034 Gosedjur
2 pcs, "Melissa & Doug", modell större, Tiger + g..//
Present: SEK 1200
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:30
-
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:08
*
Plåtleksak
Read more about 50/60-tal
nr 1110 5054
Plåtleksak
Helikopter, mekanisk, märkt "Alps Made in Japan", length: 28 cm, rörligt motorblad,
Helikopter, mekanisk, märkt "Alps Made in Japan", längd: 28 cm, rörligt motorblad
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 400 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
22/5 18:18:27 | 1 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: helikopter leksaker mekanisk plåtleksak rörligt motorblad
-
7034 Gosedjur
2 pcs, "Melissa & Doug", modell större, Tiger + g..//
Present: SEK 1200
Auction ends
tomorrow
13 maj at 18:30 -
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Auction ends
tomorrow
13 maj at 19:08